Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z kamiendladomu.com.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookies będą zamieszczane na Twoim urządzeniu.
ZADZWOŃ DO NAS
+48 530 935 500
E-MAIL
sklep@kamiendladomu.com.pl

Parapety i schody wewnętrzne

Do tego typu zastosowania proponujemy materiały, które dają wiele możliwości aranżacji wnętrz pod względem dostępnej kolorystyki, wykończenia powierzchni oraz możliwości zastosowania. Materiały te są bardzo trwałe, bazujące na naturalnych twardych surowcach jak kwarc i granit oferując przy tym bogatą kolorystykę.

Proponujemy materiały takie jak:

Konglomerat kwarcowy podstawowy materiał do zastosowania w korzystnej cenowo ofercie; dostępny w grubościach 12, 20 i 30  mm, w powierzchni polerowanej w kolorach jednolitych oraz struktury kamieni naturalnych.

Konglomerat kwarcowy marki Premium; dostępny w grubościach 20 i 30  mm, w powierzchni polerowanej oraz na zamówienie suede oraz volcano w bogatej ofercie kolorów jednolitych oraz struktury kamieni naturalnych.

Marka Premium wśród parapetów i schodów; spiek kwarcowy dostępny w grubościach 12 i 20 mm w kolorach jednolitych, industrialnych, kamieni naturalnych oraz struktury drewna.

Spiek kwarcowy dostępny w grubości 12 mm w kolorach jednolitych, industrialnych, kamieni naturalnych oraz struktury drewna.

Tradycyjny materiał stosowany od lat, dostępny w grubościach 20 i 30 mm w powierzchni polerowanej, satynowanej oraz antycznej (w niektórych kolorach).

Przykładowe obróbki krawędzi schodów

Profil prosty P1

Profil ćwierćwałek P2

Profil półwałek P3

Profil zaokrąglone fazy P4

Zaokrąglenie narożnika S12