Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z kamiendladomu.com.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookies będą zamieszczane na Twoim urządzeniu.
ZADZWOŃ DO NAS
+48 530 935 500
E-MAIL
sklep@kamiendladomu.com.pl

Parapety i schody zewnętrzne

Do tego typu zastosowania proponujemy materiały szczególnie odporne na zewnętrzne czynniki atmosferyczne takie jak zmienność temperatury i nasłonecznienia oraz promieniowanie UV, deszcz, śnieg oraz inne czynniki pogodowe. Te materiały ze względu na swoją długowieczność pozwolą się Państwu cieszyć ich wyglądem przez wiele lat i zapomnieć o potrzebie ich wymiany ze względu na zużywanie się.

Proponujemy materiały takie jak:

Marka Premium wśród parapetów i schodów; spiek kwarcowy dostępny w grubościach 12 i 20 mm w kolorach jednolitych, industrialnych, kamieni naturalnych oraz struktury drewna.

Spiek kwarcowy dostępny w grubości 12 mm w kolorach jednolitych, industrialnych, kamieni naturalnych oraz struktury drewna.

Tradycyjny materiał stosowany od lat, dostępny w grubościach 20 i 30 mm w powierzchni polerowanej, satynowanej, antycznej oraz płomieniowanej (antypoślizgowej szczególnie polecanej na stopnie schodowe)

Przykładowe obróbki krawędzi schodów

Profil prosty P1

Profil zaokrąglone fazy P4